Факультет професійної та технологічної освіти » Страница 10
, -
ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview     Науково-практичний семінар «Реалізація трудового навчання в умовах «Нової української школи

     14 вересня 2017 року на факультеті професійної та технологічної освіти відбулося засідання науково-дослідної лабораторії «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти» відповідно до плану засідань на 2017-2018 н.р. під час якого обговорювалися питання діяльності науково-дослідної лабораторії, перспективи подальшої роботи та план видавничої продукції членами науково-дослідної лабораторії.

Подробнее


Свято фізичної культури і спорту, молодості і здорового способу життя

 

7 вересня 2017 року студенти факультету професійної та технологічної освіти брали участь в спортивному заході «Свято фізичної культури і спорту, молодості і здорового способу життя». Змагання, організовані адміністрацією університету на чолі з ректором Олександром Безлюдним, профкому (голова – Валентин Хитрук) в рамках Дня фізичної культури та спорту Олімпійського року та Олімпійського тижня.

 

Подробнее


Історія Умані в архітектурних пам’ятках

3 вересня 2017 року студенти 11, 12, 13, 14, 16 та 18 груп (куратори Орлова О.М. Баличева Н.В., Захаревич М.А., Гвоздецька Ю.В., Сажієнко О.П. і Дубова Н.В.) здійснили пішохідну екскурсію, тема якої була «Історія Умані в архітектурних пам’ятках», де мали змогу ознайомитись з історичними подіями, які відбувались на території сучасного міста від часів його заснування, періоду влади Польщі, гайдамацького повстання, Великої Вітчизняної війни, повоєнні часи та сучасності. 

 

Подробнее


 

Екскурсія в Уманському краєзнавчому музеї

Вже гарною традицією стало відвідування нашими студентами культурних та історичних пам’яток міста.

2 вересня 2017 року студенти 19 та 11 груп, мали змогу прослухати екскурсію в Уманському краєзнавчому музеї.

Подробнее


Поздравляем с праздником КУРБАН БАЙРАМ!

Подробнее