Факультет професійної та технологічної освіти » Страница 2
, -
ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи»

 

     10-12 квітня 2017 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на базі факультету професійної та технологічної освіти відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи». 

Подробнее


Захист навчальної (педагогічної) практики в позашкільних навчальних закладах

 

На факультеті професійної та технологічної освіти відбувся захист навчальної (педагогічної) практики в позашкільних навчальних закладах студентами ІІІ курсу за напрямом підготовки «Технологічна освіта». 

 

Подробнее


ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ- ЧИСТЕ СУМЛІННЯ

Опубліковано: 6-04-2017, 11:05

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ- ЧИСТЕ СУМЛІННЯ

Сьогодні ми все частіше чуємо слова «екологія», «Забруднення навколишнього середовища», «забруднене довкілля»… Нерозумні дії людей на планеті Земля у найближчий час можуть повернутися великим нещастям, бідами усього людства. У долі природи – наша доля, і ми повинні зробити усе для того, щоб допомогти рідній природі, тим самим зможемо продовжити життя у наступних поколіннях. Що ж можемо ми, студенти факультету професійної та технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, зробити для навколишнього середовища?

 

Подробнее


 

Захист переддипломної (педагогічної) практики студентами ІV курсу

На факультеті професійної та технологічної освіти відбувся захист навчальної (педагогічної) практики студентами ІІ курсу та захист переддипломної (педагогічної) практики студентами Ікурсу за напрямами підготовки: «Професійна освіта. Харчові технології», «Професійна освіта. Дизайн», «Професійна освіта. Комп’ютерні технології». 

Подробнее


Вітаємо!

Опубліковано: 4-04-2017, 12:20

Вітаємо!

Подробнее