Факультет професійної та технологічної освіти » Страница 6
, -
ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Зі святом весни

Опубліковано: 7-03-2017, 19:35

Хай зігрівають душу вам красою

Весни тендітні пелюстки,

І розливаються джерельною водою

Кохання й щастя гомінкі струмки!

 

 

Подробнее


Погляд у майбутнє!

Опубліковано: 27-02-2017, 13:06

Погляд у майбутнє!

Вже стало доброю традицією проводити День відкритих дверей в університеті у той час, коли активно проходить реєстрація випускників для проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Активну участь в університетському заході взяв і факультет професійної та технологічної освіти.

Подробнее


Масляна

Опубліковано: 27-02-2017, 08:20

Масляна

 

Масляна – це смачне і неймовірно ситне свято, яке триває цілий тиждень та передує настанню Великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем.

Традиційно студенти факультету професійної та технологічної освіти, активно святкують та проводять масляний тиждень. 23 березня уся студентська родина факультету провела ярмарок в холі факультету та взяли участь в загальноуніверситетському ярмарку кошти від якого передано на допомогу безпритульним тваринам у Благодійний фонд міста Умані «Серце друга».

 

Подробнее


ПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ СТУДЕНТАМ ФПТО

Опубліковано: 22-02-2017, 11:51

16 лютого 2017 року на засіданні стипендіальної комісії університету затверджено рейтинг студентів, які навчаються за денною формою навчання за державним замовленням на одному факультеті за відповідним курсом та спеціальністю (напрямом підготовки), для призначення стипендії за результатами навчання у I семестрі 2016-2017 н.р.

 

Подробнее


19 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТУРКМЕНІСТАНУ

19 лютого в Туркменістані відзначається День Державного Прапора. Саме в цей день в 1992 році він був затверджений в якості державного символу країни. 27 жовтня 1991 була проголошена незалежність Туркменістану, до офіційного прийняття державного символу був проведений загальнонаціональний конкурс на краще відображення історичних і національних особливостей в зображенні нової державної геральдики.

 

 

Подробнее