Факультет професійної та технологічної освіти » Страница 7
, -
ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ- ЧИСТЕ СУМЛІННЯ

Опубліковано: 6-04-2017, 11:05

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ- ЧИСТЕ СУМЛІННЯ

Сьогодні ми все частіше чуємо слова «екологія», «Забруднення навколишнього середовища», «забруднене довкілля»… Нерозумні дії людей на планеті Земля у найближчий час можуть повернутися великим нещастям, бідами усього людства. У долі природи – наша доля, і ми повинні зробити усе для того, щоб допомогти рідній природі, тим самим зможемо продовжити життя у наступних поколіннях. Що ж можемо ми, студенти факультету професійної та технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, зробити для навколишнього середовища?

 

Подробнее


 

Захист переддипломної (педагогічної) практики студентами ІV курсу

На факультеті професійної та технологічної освіти відбувся захист навчальної (педагогічної) практики студентами ІІ курсу та захист переддипломної (педагогічної) практики студентами Ікурсу за напрямами підготовки: «Професійна освіта. Харчові технології», «Професійна освіта. Дизайн», «Професійна освіта. Комп’ютерні технології». 

Подробнее


Вітаємо!

Опубліковано: 4-04-2017, 12:20

Вітаємо!

Подробнее


ЗАХИСТ НАВЧАЛЬНОЇ (ТЕХНОЛОГІЧНОЇ) ПРАКТИКИ СТУДЕНТАМИ ІІІ КУРСУ

30 березня 2017 року відбувся захист навчальної (технологічної) практики студентами ІІІ курсу за напрямами підготовки: «Професійна освіта. Харчові технології», «Професійна освіта. Комп’ютерні технології».

Подробнее


Навруз-байрам 2017

Опубліковано: 24-03-2017, 19:17

Навруз-байрам 2017

         21 березня 2017 року у факультеті професійної і технологічної освіти відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному святу Навруз-байрам. Присутні дізналися дуже багато нового і цікавого про це свято, його історію і традиції.

Подробнее