Факультет професійної та технологічної освіти » Страница 9
, -
ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

 
Масляна

Опубліковано: 27-02-2017, 08:20

Масляна

 

Масляна – це смачне і неймовірно ситне свято, яке триває цілий тиждень та передує настанню Великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем.

Традиційно студенти факультету професійної та технологічної освіти, активно святкують та проводять масляний тиждень. 23 березня уся студентська родина факультету провела ярмарок в холі факультету та взяли участь в загальноуніверситетському ярмарку кошти від якого передано на допомогу безпритульним тваринам у Благодійний фонд міста Умані «Серце друга».

 

Подробнее


ПРИЗНАЧЕННЯ СТИПЕНДІЙ СТУДЕНТАМ ФПТО

Опубліковано: 22-02-2017, 11:51

16 лютого 2017 року на засіданні стипендіальної комісії університету затверджено рейтинг студентів, які навчаються за денною формою навчання за державним замовленням на одному факультеті за відповідним курсом та спеціальністю (напрямом підготовки), для призначення стипендії за результатами навчання у I семестрі 2016-2017 н.р.

 

Подробнее


19 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТУРКМЕНІСТАНУ

19 лютого в Туркменістані відзначається День Державного Прапора. Саме в цей день в 1992 році він був затверджений в якості державного символу країни. 27 жовтня 1991 була проголошена незалежність Туркменістану, до офіційного прийняття державного символу був проведений загальнонаціональний конкурс на краще відображення історичних і національних особливостей в зображенні нової державної геральдики.

 

 

Подробнее


ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ТЕХНОЛОГІЧНА ОСВІТА»

Для участі запрошуються переможці І етапу олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта»

Подробнее


Під знаком Купідона

Опубліковано: 15-02-2017, 12:42

 

Під знаком Купідона

     Вже традиційно 14 лютого святкують День закоханих, коли кожен може наважитись відкрити своє серце такому ніжному і трепетному почуттю як кохання, приділити увагу, подарувати валентинку, квіти, іграшку чи зізнання у своїх щирих почуттях. Саме цей день окриляє та дарує надію на взаємне і вічне кохання.

Подробнее